yerli araba fakirin sitesi oyun hilesi otomobil sitesi teknoloji sitesi magazin sitesi alexa hileleri ilksite zengin sitesi birincisite aksaray sondakika bilecik sondakika bolu sondakika artvin sondakika edirne sondakika hatay sondakika izmir sondakika kilis sondakika konya sondakika mersin sondakika ankara hastabakıcı kocaeli sondakika mugla sondakika rize sondakika yalova sondakika karabuk haberleri diyarbakir haberleri hakkari haberleri afyon haberleri duzce sondakika mardin haberleri ankara sondakika burdur haberleri kuşadası escort sakarya haberleri tokat haberleri trabzon haberleri kayseri sondakika adana haberleri antalya sondakika samsun haberleri amasya haberleri aydin haberleri ordu haberleri denizli haberleri mani sasondakika bursa haberleri webgelişim teknokentim teknolojiyi olaypara script indir warez script indir warez tema indir warez script tema indir warez theme indir ücretsiz warez theme indir ücretsiz script indir arayüzweb gaziantep haberleri gaziantep haber merkezi deneme testi
a
istanbul organizasyon evden eve taşımacılık, gaziantep organizasyon, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve nakliyat, gaziantep asansörlü taşıma, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep palyaço,

Adobe Flash Player Kaldırıldı

Adobe’nin yönetimi altında hizmet verdiği popüler yazılımlardan birisi olan Flash, bugün itibariyle yayından kaldırıldı. Adobe Flash‘ın ömrünün dolmasına kısa bir süre kala önce güncelleme almasının yanı sıra Dünya çapında Flash’ın kapatıldığını bilmedikleri aşikar. Bundan dolayı Flash’ın kapatılması ise ilgili tüm Windows 10 kullanıcılarına uyarı metni gönderildi.

Adobe’un bir döneme damga vuran popüler yazılımlarından Flash, bugün itibariyle ömrünü tamamladı. Flash’ın ömrünün dolduğunu herkes bilmediği için tüm Windows 10 kullanıcılarına da uyarı mesajı göndermeyi devam ettiriyor. 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren Adobe Flash fotoğrafı ömrünü tamamladı. 12 Ocak 2021’den itibaren de Adobe Flash oynatıcı ve nerdeyse tüm Flash eklentileri artık hiçbir içeriği oynatamayacak. Ancak halen bir çok kullanıcı Flash’ın son durumundan habersiz. Bu sebeple Adobe ile Microsoft, Windows 10 kullanıcılarına bilgi vermek adına uyarı monitörü paylaşıyor.

Uyarılar Gönderiliyor!
Adobe Flash Player artık güncelleme almayacağı için, eklentilerin içerisine sızdırılan kötü amaçlı bir yazılım uzaktan bilgisayar erişimine izin verebilir. Bu durumun bilincinde olan Adobe, ileride gizliliğin ihlali gibi suçlamalarla karşı karşıya kalmamak için kullanıcıları sık sık uyarmaya başladı. Windows 10 işletim sistemine sahip bilgisayarlara Pop-up bir uyarı gönderen şirket, kullanıcıları Adobe Flash Player’ın bir an evvel kaldırılması gerekli olduğu konusunda uyarıyor. Kullanıcılar, karşılarına çıkan bu Pop-up sekmesinde, ve sonra hatırlat seçeneğine veya uygulamayı kaldır seçeneğine tıklayabiliyor.

Adobe, 31 Aralık 2020’de Flash Player desteğinin sona erecek olması ile beraber, Windows 10 kullanıcılarını uyaran bir bildirim göndermeye başladı. Windows 10 işletim sistemine sahip kullanıcılar, bilgisayarlarında Adobe tarafından gönderilen Pop-up bildirimlerle karşılaşıyor. Bu bildirimde, muhtemel bir güvenlik ihlalini önlemek için kullanıcıların bir an evvel Adobe Flash Player uygulamasını kaldırması gerekli olduğu belirtiliyor. Adobe, yaklaşık olarak 6 ay önce internetin bir vakitler vazgeçilmez bir parçası olan Flash Player’ı bu sene sonu itibariyle kaldıracağını açıklamıştı. Adobe Flash Player’ın fişinin çekileceği tarih, 31 Aralık 2020 olarak belirlenmişti. Adobe, yeni yıla girmeye az bir süre kala Windows 10 kullanıcılarını sıklıkla uyarmaya başladı. Adobe, kullanıcılara göndermiş olduğu bir bildirimde Flash desteğinin 31 Aralık’ta son bulacağını, kullanıcıların güvenlik açısından bir problem yaşamaması için uygulamayı bir an evvel kaldırmaları gerekli olduğunu belirtiyor. Microsoft da tüm bu ikazlara karşı ek bir önlem alacağını ve konu hakkında Windows 10’a yeni bir güncelleme getirileceğini açıkladı.

Rewritten Content:
ADobe’nin yönetimi altında hizmet verdiği popüler makalelımlardan birisi olan flash, bugün itibariyle yayından kaldırıldı. Adobe flash‘ın ömrünün dolmasına kısa bir süre kala önce güncelleme almasının yanı sıra dünya çapında flash’ın kapatıldığını bilmedikleri aşikar. Bundan dolayı flash’ın kapatılması ise ilgili tüm windows 10 kullanıcılarına uyarı metni gönderildi.

Adobe’un bir döneme damga vuran popüler yazılımlarından flash, bugün itibariyle ömrünü tamamladı. Flash’ın ömrünün dolduğunu hepimiz bilmediği için tüm windows 10 kullanıcılarına da uyarı iletiı göndermeyi devam ettiriyor. 1 ocak 2021 tarihinden itibaren adobe flash resimı ömrünü tamamladı. 12 ocak 2021’den itibaren de adobe flash oynatıcı ve nerdeyse bütün flash eklentileri artık hiç bir içeriği oynatamayacak. Ancak halen çoğu kullanıcı flash’ın son durumundan habersiz. Zira adobe ile microsoft, windows 10 kullanıcılarına malumat vermek ismina uyarı ekranü paylaşıyor.

Uyarılar gönderiliyor!
Adobe flash player artık güncelleme almayacağı için, eklentilerin içerisine sızdırılan kötü gayelı bir makalelım uzaktan bilgisayar erişimine izin verebilir. Bu durumun farkında olan adobe, ileride gizliliğin ihlali şeklinde kabahatlamalarla yüz yüze kalmamak için kullanıcıları sık sık uyarmaya başladı. Windows 10 işletim sistemine haiz bilgisayarlara pop-up bir uyarı gönderen şirket, kullanıcıları adobe flash player’ın bir an evvel kaldırılması gerekli olduğu konusunda ihtaryor. Kullanıcılar, karşılarına çıkan bu pop-up sekmesinde, ve sonrasında hatırlat seçeneğine yada uygulamayı kaldır seçeneğine tıklayabiliyor.

Adobe, 31 aralık 2020’de flash player desteğinin sona erecek olması ile beraber, windows 10 kullanıcılarını uyaran bir bildirim göndermeye başladı. Windows 10 işletim sistemine sahip kullanıcılar, bilgisayarlarında adobe tarafından gönderilen pop-up bildirimlerle karşılaşıyor. Bu bildirimde, muhtemel bir güvenlik ihlalini önlemek için kullanıcıların bir an evvelinde adobe flash player uygulamasını kaldırması gerekli olduğu belirtiliyor. Adobe, ortalama olarak 6 ay önce netin bir vakitler vazgeçilmez bir parçası olan flash player’ı bu sene sonu itibariyle kaldıracağını açıklamıştı. Adobe flash player’ın fişinin çekileceği tarih, 31 aralık 2020 olarak belirlenmişti. Adobe, yeni yıla girmeye az bir süre kala windows 10 kullananlarını çoğunlukla uyarmaya başladı. Adobe, kullanıcılara göndermiş olduğu bir bildirimde flash desteğinin 31 aralık’ta son bulacağını, kullanıcıların emniyet açısından bir sorun yaşamaması için uygulamayı bir an evvelde kaldırmaları lüzumlu bulunduğunu belirtiyor. Microsoft da tüm bu ikazlara karşı ek bir önlem alacağını ve mevzu hakkında windows 10’a yeni bir güncelleme getirileceğini açıkladı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

XİAOMİ REDMİ NOTE 8 ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.