Tiktok Keşfet Hilesi Mümkün Mü

Bildiğiniz üzere Tiktok’ta en fazla izlenen videolar keşfete düşen videolardır. Bu nedenle Tiktok müdavimleri videolarını keşfete düşürmeyi hedeflerler.

Tiktok’takeşfete daha sık düşmek hızlı popüler olmanızın en önemli adımlarından biridir. Ve her Tiktokfenomenininkeşfete düşmek için yaptığı ve gizli tuttuğu bir takım numaralar vardır.

İşin aslı Tiktok’ta çok fazla takipçiye sahip olup influencer gözüyle bakılan fenomenler videoda tek kişi olarak gözükseler de arkalarında ciddi bir teknoloji ve pr danışmanları ordusu bulunmaktadır.

Bu danışmanlar videonun uzunluğundan, video ışığına, yüz mimiklerinden video senaryosuna kadar en küçük ayrıntıya kadar fenomen diye bildiğimiz kişiye destek olmaktadırlar.

Yani yüzbinlerce hatta milyonlarca takipçi edinmenin yolu uzman bir ekip ve kararlılıkla devam etmektir. Bu işin hilesi hurdası yoktur.

Ancak bazılarının Tiktok’ta hızlı yükselmesi  diğerlerince hile arayışları yaratmaktadır. Örneğin keşfete düşmenin bir hilesi olsaydı iyi olmaz mıydı ?

İnsanların Tiktok’ta hızlı yükselme arzusunun karşılığı olarak bir takım uyanıklar Tiktok keşfet hilesi adı altında bir takım tuzaklar kurmuşlardır. Bu tuzağın sonucu olarak ya para kaybedersiniz, ya size boş yere reklam izlettirirler, veya kişisel bilgilerinizden olursunuz.

Tiktok’un algoritması otomatik olarak spam görünümlü faaliyetleri tespit eder ve siz bir programı devreye soktuğunuzda “şak” diye yakalar. Bu nedenle Tiktok’ta keşfet hilesi vaatlerine kanmayınız.

Ancak yine de Tiktok’ta hızlı yükselmeyi sağlayan ve riski bulunmayan bazı yöntemler bulunmaktadır. Bu tür faydalı bilgilere kaynaktaki linkten ulaşabilirsiniz. Kaynak:https://volbiex.com/sosyal-aglar/tiktok-kesfet-hilesi.html

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*