yerli araba fakirin sitesi oyun hilesi otomobil sitesi teknoloji sitesi magazin sitesi alexa hileleri ilksite zengin sitesi birincisite aksaray sondakika bilecik sondakika bolu sondakika artvin sondakika edirne sondakika hatay sondakika izmir sondakika kilis sondakika konya sondakika mersin sondakika ankara hastabakıcı kocaeli sondakika mugla sondakika rize sondakika yalova sondakika karabuk haberleri diyarbakir haberleri hakkari haberleri afyon haberleri duzce sondakika mardin haberleri ankara sondakika burdur haberleri kuşadası escort sakarya haberleri tokat haberleri trabzon haberleri kayseri sondakika adana haberleri antalya sondakika samsun haberleri amasya haberleri aydin haberleri ordu haberleri denizli haberleri mani sasondakika bursa haberleri webgelişim teknokentim teknolojiyi olaypara script indir warez script indir warez tema indir warez script tema indir warez theme indir ücretsiz warez theme indir ücretsiz script indir arayüzweb gaziantep haberleri gaziantep haber merkezi deneme testi
a
istanbul organizasyon evden eve taşımacılık, gaziantep organizasyon, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve nakliyat, gaziantep asansörlü taşıma, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep palyaço,

AZKarbon, sürdürülebilir hayat için yeşil dönüşümü teşvik ediyor!

Her geçen gün yeni eser ve hizmetleri bünyesine ekleyerek, etraf ve gelecek odağındaki gereksinimlerin karşılanacağı bir platform haline gelen AZKarbon, sürdürülebilirliğin düşünüldüğü üzere değerli ve sıkıntı olduğu algısını kırmak istiyor. AZKarbon, yenilikçi ve bilgilendirici içerikler, etraf dostu yeşil eserler ve inovatif hizmetler odağında büyümeyi hedefliyor.

Gelecek yenilebilir güç kaynaklarında!

Ülkemizin esaslı kuruluşlarından İnci Holding ve AZKarbon, medya mensuplarıyla bir ortaya gelerek, 2022 yılında “Dünyayı atalarımızdan miras almadık, çocuklarımızdan ödünç aldık” ideolojisiyle kurduğu yeşil dönüşüm rehberi AZKarbon’un, büyüme seyahatini, 2023 değerlendirmesini ve yeni devir maksatlarını paylaştı. AZKarbon, sunduğu etraf dostu eserler, yenilikçi hizmetler ve bilgilendirici içerikler ile daha yeşil ve sürdürülebilir bir gelecek için insanlara ilham veren inovatif ve sağlam bir rehber olmayı amaçlıyor.

İnci Holding İdare Konseyi Lideri Sevinç Gök, toplantıda yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“İnci Holding olarak başarılarla dolu 71 yılı geride bıraktık. Son 35 yılda küresel paydaşlıklar kurarak güçleniyoruz. Bulunduğumuz tüm kesimlerde her biri dünya standartlarında üretim kalitesi ve eser çeşitliliğine sahip şirketlerimiz ile yolumuzda emin adımlarla ilerliyoruz.

Büyümeyi destekleyen inovasyon bakış açımızla, girişimciliği ve yeni trendleri kapsayan projelere yönelik etkin çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugün burada sizlere daha yakından anlatacağımız AZKARBON dijital pazaryerimiz ile inovasyonu birebir vakitte girişimciliğimizin de merkezinde konumlandırıyoruz. Daha pak ve yeşil bir dünyanın gelişen teknolojilerle ve sürdürülebilirlik odağıyla mümkün olduğunu düşünüyoruz.

Geleceğin yenilenebilir güç kaynaklarında olduğunu biliyoruz. Bireyleri ve kurumları, geleceğin yenilenebilir güç kaynaklarına, pak güç tahlillerine ulaşmalarını kolaylaştırmak için AZKarbon çatısı altında alanında uzman ve tecrübeli firmalarla bir ortaya getiriyoruz. Böylelikle iklim değişikliğiyle çaba edebilmeleri için güç verimliliği sağlayan eser ve hizmetleri tek bir noktada topluyoruz”

AZKarbon Şirket Yöneticisi Orçun Ersayın ise AZKarbon olarak yenilikçi ve bilgilendirici içerikler, etraf dostu yeşil eserler ve inovatif hizmetler olmak üzere üç ana odakları olduğunu belirterek şunları söyledi:

“Mevcut eser ve hizmet portföyümüzü teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek genişletiyoruz. Ülkemiz piyasasında öncü bir marka olmanın yanında yeşil bir gelecek gayesiyle attığımız somut adımlarla sürdürülebilir kalkınmaya bir adım daha yaklaşmayı amaçlıyoruz.

Yenilikçi teknolojileri ve global trendleri yakından takip ederek daha pak, yeşil ve sürdürülebilir bir dünya için A’dan Z’ye değişimi ve yeşil dönüşümü teşvik ediyoruz. Bu doğrultuda çocuklarımızın sürdürülebilirlik açısından bilinçlenmesi için Cumhuriyetimizin 100. yılında 100 Çocukla yaptığımız projemiz kapsamında iklim Değişikliği ve Sürdürülebilirlik Önderi Çelebi Kalkan ile birlikte “Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları” atölye çalışmasını hayata geçirdik ve herkes için karşılanabilir, sağlam, sürdürülebilir ve çağdaş güce erişimi sağlamanın değerini vurguladık”

Sürdürülebilirliğin düşünüldüğü üzere kıymetli ve sıkıntı olduğu algısını kırmak istiyor

Hedeflerinin daha büyük kitlelere hitap etmek olduğunu vurgulayan Ersayın, şunları söyledi:

“Sürdürülebilirliğin düşünüldüğü üzere pahalı/zor olduğu algısını kırmak istiyoruz. Bunun için bağlantı çalışmalarımızı artırarak devam ettireceğiz. Ayrıyeten bölüm önderi kurumlar ve fikir liderleri ile toplumsal sorumluluk ve iş birliği projeleri de planlıyoruz. Tüm bunları yaparken ana amacımız platformumuzu en yeni teknolojilerle zenginleştirerek hem son tüketicilerimize hem de tedarikçilerimize en âlâ tecrübesi yaşatmak olacaktır.”

AZKarbon, kişisel farkındalığın artması ve sürdürülebilirliğin bir ömür biçimi haline dönüştürülmesine öncülük etmek ve ayrıyeten iş ortakları ve tedarikçilerin sürdürülebilir satış, pazarlama üzere hususlarda gelişim ve büyümelerini sağlamak emeliyle dijital bir platform olan “AZKarbon Yeşil Dönüşüm Merkezi”ni hayata geçirdi.

Bu platformda görüntü ve blog formatlarında yenilikçi bilgileri sunan AZKarbon, sürdürülebilirlikten, karbon ayak izine, karbon vergisinden yeşil tahvile, sürdürülebilir finansmandan meskende kompost yapmaya kadar bireysel/kurumsal bazda öğrenilecek bilgilerin yanı sıra iş ortakları ve tedarikçileri için işlerini geliştirmelerine yönelik içerikler ile AZKarbon Yeşil Dönüşüm Merkezi’ni geliştirip, büyütmeyi hedefliyor.

Farkındalığı artırmak ve bilinçlenmeyi desteklemek için ferdî Karbon Ayak İzi Hesaplama Aracını da hayata geçiren AZKarbon, bu doğrultuda bireylerin aylık ve yıllık karbon ayak izlerini hesaplayarak gayelerine nasıl ulaşabilecekleri konusunda teklifler sunuyor ve sürdürülebilir bir hayat üslubu benimsemelerine yardımcı oluyor. Ferdi karbon ayak izi hesaplaması yapan kullanıcılarımıza alışverişlerinde kullanılmak üzere 100 TL’lik bir indirim kuponu da ikram ediyor.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Uygun fiyatlı amiral gemisi! POCO F6 Pro’nun özellikleri ortaya çıktı

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.